Nasz Sprzęt

Czym się bawimy? Już Wam mówimy !!

DJ

Często słyszy się, że człowiek jest wart tyle, co jego podejście do pasji. Jestem osobą która czuje tzw. bluesa. Do każdej zabawy podchodzę indywidualnie i dla mnie każda impreza musi mieć to coś. Jestem perfekcjonistą każdy kawałek dobieram do danej chwili. Zakupiony sprzęt muzyczny był dobierany indywidualnie przez mnie. Przed zabawą zawsze chcę podjechać na salę, żeby ocenić jak ustawić sprzęt tak, aby dźwięk miał idealny rozgłos.

Poniżej macie spis na czym gram i z czym na pewno pojawię się na Waszej zabawie 🙂

 

Konsola DJ-ejska

Denon Dj MC7000 

Konsola jak instrument u muzyka, bez niego nie zagra i nie oczaruje nikogo. Bezapelacyjny numer jeden – nikt nie produkuje nic lepszego pod względem jakości dźwięku, funkcjonalności i jakości wykonania.

Nagłośnienie

Bez dźwięku nie ma zabawy, chyba się zgodzicie? 😀

Świat się zmienia, technika idzie do przodu, trzeba się rozwijać. Kierując się chęcią zapewnienia Wam najwyższej jakości usług zakupiliśmy w 2019 roku nowy komplet nagłośnienia: The Box Pro.

Zestaw składa się z dwóch kolumn średnio/wysoko tonowych o mocy 1200 W  oraz subwoofera  o mocy 800 W RMS, 1800 W.

Ale znacznie ważniejszą rzeczą od mocy jest jakość dźwięku jaką mogę Wam zagwarantować. Zestaw charakteryzuje się czytelnym, klarownym dźwiękiem w pełnym zakresie częstotliwości.

 

Oświetlenie (czyli miły dodatek )

W naszym zestawieniu mamy wiele efektów oświetleniowych takich jak

Głowy ruchome

 

 

 

Dodatkowy Efekt świetlny oprócz głowic