Dodatki

Dodatki:

LIGHT BAR LED jest to uniwersalny efekt świetlny, który możemy wykorzystać do podświetlania wewnętrznych elementów architektonicznych oraz zastosowań scenicznych. Idealnie sprawdzą się do dekoracji sal i dekoracji.

 

 

WYTWORNICA BANIEK dzięki wytwornicy twoja impreza stanie się wyjątkowa, niezależnie czy będzie to wesele, impreza firmowa, czy event dla dzieci. Urządzenie  jest świetnym rozwiązaniem na wesela oraz wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe. Będzie świetnym uzupełnieniem każdego występu.

 


PROJEKTOR nasz sprzęt doskonale sprawdzi się podczas wesela aby wyświetlić podziękowania dla rodziców lub pokaz zdjęć z waszych wspólnie spędzonych chwil.

 

 

 

CIĘŻKI DYM to idealne rozwiązanie na przyjęcia weselne. Dzięki naszemu nowoczesnemu urządzeniu – profesjonalnej wytwornicy dymu, pierwszy taniec Państwa Młodych będzie niezapomnianym przeżyciem zarówno dla Nowożeńców, jak i uczestniczących gości.

Dym, niczym delikatna mgła otula parkiet restauracji, czy sali, w której odbywa się przyjęcie. Pozwala to na niezwykłe wrażenia estetyczne, a dla nieco stremowanych Państwa Młodych jest gwarancją zarówno niesamowitych zdjęć, jak i ukrycia błędnego kroku podczas pierwszego tańca. Daje wrażenie lekkości i tańca w chmurach.